Tasuta Keerutused ja Tasuta Spinnid Sissemakseta Eesti Online Kasiinodes

Tasuta spinnid panevad võiduratta käima! Slotikatele mõeldud tasuta boonused ehk tasuta keerutused on saadaval paljudes kasiinodes – mõned nendest pakuvad igapäevaseid keerutusi, mõned lausa sadu spinne pärast registreerumist. Vali endale parim tasuta spinnide pakkumine allpool oleva tabeli abil, kus on reastatud Eestis litsentseeritud kasiinod ning nende boonused, sealhulgas tasuta spinnid.

Esimese hooga võivad paljud tasuta spinnide pakkumised tunduda jaburalt head. Kuidas on võimalik, et kasiino annab lihtsalt niisama ära mitusada tasuta spinni? Tegelikult pole selles aga midagi kummalist. Tegemist on kasiinode reklaampakkumistega, mis on mõeldud uutele mängijatele, kes liituvad kasiinoga ja teevad oma esimese sissemakse. Tasuta spinnid on kasiino viis tänada uusi mängijaid ja anda neile mängimisega alustamiseks natuke hoogu juurde.

Vahel antakse tasuta spinne kampaania käigus mõne uue mängu jaoks – sel juhul on spinnide eesmärk tutvustada uut mängu ja näha, kuidas see mängijatele meeldib.

Mõlemal juhul on tasuta spinnid aga igati legitiimsed. Kasiino saab endale sinu näol uue mängija ja sina saad nautida tasuta mänguvoore – mis oleks täiuslikum näide olukorrast, kus kõik võidavad?!

Mõned kasiinod annavad tasuta spinne ka ilma sissemakse nõudeta, ehkki sellisel juhul saab tavaliselt alla paarikümne spinni. Siiski tasub aga sellistel pakkumistel silma peal hoida. Just Playin.ee lehelt võid leida ka taoliseid pakkumisi!

Kui oled otsinud viisi, kuidas slotikate mängimisega algust teha, vaata siit lehelt lähemalt tasuta spinnide pakkumisi või loe allpoolt olevast juhendist, mida tasuta keerutused endast täpsemalt kujutavad ning mida nende kasutamisel silmas pidada.

1
Tervitusboonus
Kuni 500€ kasiinoboonus
+ 50 spinni
2
Tervitusboonus
Kuni 1100€ kasiinoboonus
3
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
4
Tervitusboonus
10€ kasiinoboonus
+ 25 Spinni
5
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
+ 125 spinni
6
Tervitusboonus
Kuni 350€ kasiinoboonus
+ 135 spinni

Mis on tasuta spinnide boonus?

Tasuta spinnid on põhimõtteliselt üks kasiinoboonuse liikidest, mida kasiinod pakuvad nii uutele kui ka olemasolevatele mängijatele.

Tavaliselt saab tasuta spinne kasutada ühel kindlal videoslotil, mida vastava kampaania puhul tutvustada tahetakse.

Kõige tavapärasemalt tehakse tasuta spinnide pakkumine kasiino uutele mängijatele, kellele antakse 5 – 600 tasuta spinni kohe pärast registreerimist.

Tasuta spinnid on sinu võimalus slottidel mõned keerutused tasuta teha ja samas ei puudu ka võimalus võita päris raha.

Lihtsalt vajuta spinnimise nupule ilma sentigi kulutamata.

Iga tasuta spinni väärtus on reeglina konkreetse sloti minimaalne panus, aga mõnikord võib kasiino sulle pakkuda ka kõrge väärtusega tasuta spinne, mille puhul iga keerutuse väärtus võib olla ka näiteks €1 või isegi suurem.

Lisaks ei tohiks segamini ajada tasuta spinne, mida kasiino sulle annab, ja tasuta spinne, mida sulle antakse mänguautomaatide boonusmängudes.

Viimase puhul oleneb saadavate tasuta spinnide arv konkreetsest slotist, aga tavaliselt jääb see arv 5 ja 10 vahele, vahel aga võib slotimäng anda ka 12 kuni 50 tasuta spinni.

Kuigi mängusisesed tasuta spinnid on erinevad kasiino pakkumiste tasuta spinnidest, ei pea sa ka nende eest maksma midagi. 

Kasiinod jagavad mängijatele tasuta spinne kas eraldi tasuta spinnide boonustena või mingite muude boonuste osana.

Seda tehakse loomulikult selleks, et mängijatele lisamotivatsiooni anda mängimiseks ja võib-olla ka uue sissemakse tegemiseks.

Miks pakuvad kasiinod tasuta spinne?

Lõppude lõpuks on internetikasiinode turundus täpselt samasugune kui mistahes teisel tootel või teenusel.

Tasuta spinnid on eriline meelitamise vorm: anna klientidele midagi tasuta ja neil jääb sinust hea mulje. Internetis toimetavate kasiinode tasuta spinnide mõte just selles ongi. Kui mängijana seda tunnistad, siis saad tavalise mängijaga võrreldes rohkem kasu.

Kasiinod pakuvad tasuta spinne ka lojaalsetele klientidele. See on sama nagu oleksid Selveri klient ja saad kasutada iga kuu boonusraha, ehk lojaalsuspreemiat.

Tasuta spinnide jagamisel on põhimõtteliselt vaid üks põhjus: meelitada uusi mängijaid tegema konto, sissemakse ja mängima kasiinomänge isegi pärast tasuta keerutuste kulutamist. Juhul, kui tasuta keerutusi antakse uuele mängule, kindlustab kasiino sellega, et mängijad ka proovivad uut mängu. Kui mängijatele meeldib uus slotikas, mängivad nad seda edasi, kui aga mitte, jääb kasiino vähemalt silma tasuta spinnide andmise poolest.

Tasuta keerutused on küll mängija jaoks head võimalused slotika mängimiseks, kuid tegelikult ei ole need boonused kasiino jaoks sugugi kulukad. Spinnide väärtus on enamasti vaid 10 senti ning korraga ei anta rohkem kui 10-20 spinni, seega läheb boonus kasiino jaoks maksma paar eurot.

10-20 tasuta keerutusega ei saa ka väga kaua mängida – parimal juhul saad mängida tunnikese, juhul, kui sul on hea õnn ning saad mängusiseselt tasuta keerutusi. Kui sulle meeldib slotikas ja tahad seda edasi mängida, pead mõistagi lõpuks tegema deposiidi.

Tasuta spinnid sissemakseta ja sissemaksega

Kuigi tasuta spinnid on tasuta spinnid, siis neid võib saada mitmetel erinevatel viisidel ja nendega võivad olla seotud ka erinevad tingimused.
Järgnevalt vaatamegi erinevaid tasuta spinnide tüüpe või saamisviise.

Tasuta spinnid ilma sissemakseta

Kasiinod pakuvad tasuta spinne uute klientide saamiseks, ja mõnikord ei ole selleks vaja teha ühtegi sissemakset.
Tasuta spinnide arv võib varieeruda viie ja isegi mitmesaja spinni vahel, aga kõige tavapärasemalt on see number kuskil 5-50.
Mida suuremaks muutub konkurents, seda paremaks muutuvad ka kasiinode eripakkumised.
Selleks, et saada võimalikult palju sissemakseta tasuta spinne, soovitame liituda rohkem kui ühe kasiinoga.
Sellisel viisil on sul võimalik saada kümneid või isegi sadu tasuta spinne pea iga päev.
Mõnikord võivad sissemakseta tasuta spinnid olla tervitusboonuse osaks, ja näiteks kui pakkumisel on 100 tasuta spinni, võid 10 neist juba kohe pärast konto loomist kätte saada, ja 90 on saadaval alles pärast sinu esimest sissemakset.
Selline pakkumine on olemas näiteks Maria Casinol.
Veel paremaid sissemakseta tasuta spinnide pakkumisi teeb tihtipeale juba mainitud Paf kasiino, kellel just taoline pakkumine on tavapäraseks tervituspakkumiseks.
Paf pakub uutele mängijatele 25 tasuta sissemakseta spinni ning lisaks ka 10 eurot tasuta raha koos sinu esimese sissemaksega.
Ka mitmed teised kasiinod pakuvad mõnikord tasuta spinne, mille saamiseks ei ole vaja teha sissemakset, juba liitumisel.

Ilma sissemakseta tasuta spinnid mobiilis mängimiseks

Selleks, et saada rohkem inimesi mängima ka mobiili kaudu, tehakse mõnikord eksklusiivseid pakkumisi vaid mobiilis mängimiseks.
Selleks tuleb endale vaid vastava kasiino mobiilirakendus installeerida (kui see eksisteerib) ja erinevatel pakkumistel silm peal hoida.
Mõnikord võib leida ka pakkumisi, kus antakse tasuta spinne juba kohe pärast esmast mobiili kaudu kasiinosse sisse logimist.

Läbimängimise nõudeta tasuta spinnid (ehk no wager spinnid)

Inglise keeles on spinnide jaoks, millega võidetud raha välja võtmine on võimalik koheselt, välja mõeldud lihtne ja lühike väljend – no wager free spins või lihtsalt no wager spins.
Eestikeelne väljend nende kohta on pisut kohmakam – (ilma) läbimängimise nõudeta tasuta spinnid.
Kui kasiinod sulle tasuta keerutusi slottidel pakuvad, misiganes pakkumise osana, siis siiani on kõige tavapärasem see, et nende spinnidega võidetud rahale kehtivad mingid läbimängimise nõuded.
Ehk siis enne, kui sa võidud välja võtta saad, pead sa esmalt need võidud mingi arv kordi läbi mängima.
Aga mõned kasiinod pakuvad juba tervituspakkumisena ka läbimängimise nõudeta spinne, no wager spinne.
Või siis pakuvad nad neid mõnikord mingi kindla pakkumise osana.
Näiteks on Chanz kasiino neljaosalise tervituspakkumise esimesed tasuta spinnid on ilma läbimängimise nõudeta.
Samuti teeb Chanz kasiino pidevalt kampaaniaid, kus sul on võimalik läbimängimise nõudeta tasuta spinne saada pea igapäevaselt.
Paf kasiino tervitusboonusega kaasa tulevatel tasuta spinnidel puuduvad samuti läbimängimise nõuded.
Lähtuvalt sellest, et Pafis ei ole vaja spinnide saamiseks ka esimest sissemakset teha, on tegemist eriti hea pakkumisega, mida inglise keeles kutsutakse no deposit no wager free spinnideks.
Mõnikord teevad kasiinod ka pakkumisi, mille puhul tasuta spinnide läbimängimise nõue vaid 1x, ning neid võiks tinglikult samuti nimetada läbimängimise nõudeta spinnideks.
Tasuta spinnid registreerimisel jagatakse kahte suuremasse gruppi. Nii on neid uue konto teinud mängijal võimalik saada kas kohe pärast konto registreerimist või alles siis, kui oled teinud oma esimese sissemakse ehk deposiidi. Sissemakseta tasuta keerutused hõlmavad endas tavaliselt maksimaalselt 10 – 20 spinni. Ka pakkumise kestvus on lühem, kui siis, mil saad spinnid sissemaksega.
Tegelikult saaks välja tuua ka kolmanda tasuta spinnide liigi. See on eelnevalt kirjeldatud sissemaksega keerutuste ja sissemakseta spinnide kombinatsioon. Nii võib olla, et näiteks pakutakse uuele liitujale 100 tasuta spinni. Neist 20 saad kohe peale konto registreerimist ja ilma sissemakseta. Ülejäänud 80 on võimalus saada aga alles siis, kui oled teinud oma esimese sissemakse mingis etteseatud summa ulatuses.

Tasuta spinnid uutele klientidele

Pea kõik online kasiinod pakuvad uutele klientidele tervituspaketti. Selleks võib olla: sissemakseboonus, tasuta spinnid ja isegi pärisraha. Tasuta spinne kasutatakse uute klientide meelitamiseks, ehk need annavad võimaluse proovida kasiinot ilma enda raha kasutamata.
Loomulikult, nagu ikka, tuleb meeles pidada seda, et pakutav tasuta spinnide arv ei räägi kogu tõtt. Tasuta spinnide juurde kuulub ka ühe spinni väärtus. Näiteks, 100 spinni, millel ühe spinni väärtus on 10 senti, on sama väärtusega kui teise operaatori pakutavas 50 spinnis, kus ühe spinni väärtus on 20 senti.
Lisaks tuleb meeles pidada seda, et tihtipeale kehtivad tasuta spinnidest saadud võitudele läbimängimistingimused. Tänapäeval pakuvad mitmed kasiinod tasuta spinne ka ilma läbimängimise kohustuseta. Meie lehelt leiad ainult pakkumised, millele on määratud mõistlik läbimängimine.
Päris mitmed lehed pakuvad sissemaksega seotud tasuta spinne, ehk spinnid antakse sissemakse vastu.
Hetkel on võimalik saada näiteks Tonybetist koos tervitusboonusega 120 tasuta spinni, Slots.io annab sulle aga liitumisel 300 tasuta, Chanz pakub samuti kuni 300 tasuta spinni, Kingswin kasiinos kuni 155 tasuta spinni, Maria kasiino 100 tasuta spinni, Unibet 20 tasuta spinni.
Paf kasiino annab tervitusboonusena nii nagu juba eelnevalt mainitud 25 tasuta spinni juba ainuüksi konto loomise eest ja seda ilma sissemakseta.

Kuidas taotleda tasuta spinne?

Aega vaja: 2 minutes.

 1. Valige parima tasuta keerutuste pakkumisega kasiino (meie listist):

  Vaata siin lehel olevaid tasuta spinnide pakkumisi – oleme sinu jaoks kokku koondanud kõik Eesti tasuta spinnid! Vali lihtsalt välja pakkumine, mis meeldib sulle kõige rohkem.

 2. Registreeru kasiinosse (loo konto):

  Registreeru valitud kasiinos, sisestades mõned isikuandmed. Järgi kasiino juhiseid – kogu toiming ei võta kauem aega kui paar minutit, ent sul on vaja kasiinokontot tasuta spinnide lunastamiseks.

 3. Hoiustage raha ja taotlege boonust:

  Järgi kasiino tingimusi, mis on seotud tasuta spinnide pakkumisega. Kui tahad lunastada sissemaksega tasuta spinnid, pead tegema kasiinosse vastavas suuruses sissemakse. Kui järgid tingimusi, saad spinnid muretult endale!

 4. Play and win!

  Kui oled eeltingimused täitnud, on sinu tasuta spinnid sind ootamas mängus, mille jaoks pakkumine mõeldud oli. Leia see mäng kasiinost üles, ava see ning sinu tasuta spinnid ongi seal olemas!

Parimad Eesti litsentseeritud kasiinod koos tasuta spinnide boonusega.

Pafbet

Pafi uue mängija liitumisboonus ei ole küll suur, kuid samal ajal heldem kui enamike teiste kasiinode oma. Nimelt pakub Paf uutele mängijatele tasuta spinne vaid konto loomise eest (sissemakseta tasuta spinnid) ning samuti annab Paf uutele mängijatele koos esimese sissemaksega 10 eurot lisaraha. Läbimängimise nõue on mõlema pakkumise puhul null.

1
Tervitusboonus
10€ kasiinoboonus
+ 25 Spinni

Betsafe

Betsafe kasiino uus tervitusboonus on hetkel Eesti parim tervitusboonus – selleks on kuni €1000 sissemakseboonus, millele lisandub ka kuni 100 tasuta spinni. Ja kõigel sellel on väga madal läbimängimise nõue. Sellest saad lähemalt lugeda juba hetke pärast. 

1
Tervitusboonus
Kuni 500€ kasiinoboonus
+ 50 spinni

Parimad väliskasiinod parimate tasuta keerutustega

Vulkan Vegas

Vulkan Vegas kasiino tervitusboonus on kuni 1000€ + 125 tasuta spinni. Antud tervitusboonus on kaheosaline, mis tähendab seda, et maksimaalse boonuse saamiseks on sul limiteeritud aja jooksul pärast konto loomist vaja teha kaks erinevat sissemakset.

1
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
+ 125 spinni

Slotty Vegas

Kuigi mõne saidi eesmärk on pakkuda klientidele natuke kõike, on Slotty Vegas spetsialiseerunud slotimängudele ja selle eesmärk on pakkuda mängijatele parimat võimalikku online -mänguautomaatide kogemust. Sait pakub kokku üle 1000 mängu, sealhulgas lai valik mänguautomaatide ja kasiino lauamänge ning isegi live -kasiinomänge. Sait on kujundatud nii, et see oleks silmale väga lihtne ja mängijate jaoks intuitiivne.

1
Tervitusboonus
Kuni 350€ kasiinoboonus
+ 135 spinni

Mida saab tasuta spinnist oodata?

1. Tasuta keerutusi saate kasutada pärisraha võitmiseks

Harva on tasuta keerutused seotud raha- ja spinniväliste auhindadega. Kuid see pole välistatud. Vaadates ajalukku, siis on kasiinod jaganud tasuta keerutuste kasutamisel füüsilisel kujul võite, näiteks elektroonikaseadmeid, autosid ja muid vapustavaid auhindu. Eestis on seda vähe nähtud, kuid pole välistatud, et tulevikus hakkab taoliseid pakkumisi rohkem esinema.

2. Need on seotud konkreetsete Slotidega

Paljud kasiinod ei anna teile vabadust valida, kuidas tasuta keerutusi kasutada. Selle asemel teevad nad teie eest otsuse, valides, milliseid mänge mängida. See on siiski korras. Nagu mainitud, kasutavad hasartmängude veebisaidid neid boonuseid võimalike klientide meelitamiseks. Seetõttu valivad nad oma pakkumistega mängude valimisel kõige populaarsemad videopesad.

3. Pakkumised aeguvad kiiresti, tõesti kiiresti!

Tasuta spinnide ja boonuste maailmas peab käituma kiiresti, kuna pakkumised on üldjuhul saadaval vaid lühikese ajaperioodi vältel. Näiteks reedest kuni pühapäevani.

Loomulikult võib need lunastada koheselt ja kasutada ühe päevaga, kuid kiiremad pakkumised aeguvad vaid tunni paariga. Internetikasiinod teavitavad selgelt, millal pakkumine aegub.

Igal juhul, kui saad kusagilt tasuta spinne, siis tuleks need koheselt ära kasutada.

Neil on kasutamis tingimused.

Kõikidel kasiinoboonustel on tingimused. Need reguleerivad seda, kuidas oma tasuta keerutusi kasutate ja mida peate boonusvõitude väljavõtmiseks tegema. Sellegipoolest on kõige olulisem tingimus panustamisnõue. See kirjeldab, kui palju raha peate kasiinos kulutama enne boonusvõitude väljavõtmist. See on oluline, sest kui nõuded on liiga suured, ei pruugi tasuta keerutused seda väärt olla.

Kuidas välja selgitada parim tasuta keerutuste pakkumine

Kuidas välja selgitada parim tasuta keerutuste pakkumine

Iga keerutuse väärtus

Tasuta keerutused on küll mängija jaoks head võimalused slotika mängimiseks, kuid tegelikult ei ole need boonused kasiino jaoks sugugi kulukad. Spinnide väärtus on enamasti vaid 10 senti ning korraga ei anta rohkem kui 10-20 spinni, seega läheb boonus kasiino jaoks maksma paar eurot.

Maksimaalne võit

Mõned tasuta keerutuste pakkumised võivad olla võidupiiranguga, mis tähendab, et keerutusega saab võita maksimaalse rahasumma. See ülemmäär võib kasiinost erineda ja mõnikord ei kehti see üldse, seega on oluline enne mängimist tingimusi kontrollida.

Aja piirang

Tasuta keerutuste idee seisneb selles, et teid logitakse kasiinosse sisse ja mängitakse ning sel põhjusel seab kasiino teie tasuta keerutuste pakkumisele sageli ajapiirangu. Sageli on see vahemikus 24 tundi kuni seitse päeva – ja on väga haruldane, et see kestab palju kauem. Ideaalis peaksite oma tasuta keerutustega võimalikult kiiresti mängima.

Muud tingimused

Lisaks võidupiirangutele, väärtustele ja ajapiirangutele tuleb tähelepanu pöörata ka sellele, et tasuta keerutusi tuleb sageli mängida teatud mängus või mänguvalikus. Harva juhtub, et saate ise pesa valida. Soovitame alati lugeda mis tahes pakkumise tingimusi (ükskõik kui igav see ka ei tundu), veendumaks, et te ei ole kahe silma vahele jätnud midagi, millest võib saada oluline tegur.

Kõige populaarsemad mänguautomaadid tasuta keerutuste boonusega

Book of Ra

Kuulsa Novomatic ettevõtte kujundatud kõigi aegade klassikaline mäng Book of Ra on tippmäng online-kasiinodes üle maailma. Mängus domineerib Egiptuse teema, mis sisaldab ka kuulsa maadeavastaja tegelaskuju nagu Indiana Jones. Peate aitama teda Book of Ra otsimisel selles 5- ja 9-võiduliinilises slotimängus.

Book of Ra

Book of Ra

Mängi TASUTA

Gonzo’s Quest

Gonzo on üsna meelelahutuslik tüüp oma väikese vallutaja vormiriietuses, kriimustades habeme ja keerutades igavuses kiivrit, tantsides ja rusikatega pumpades, kui võidud juhtuvad, ja teeb isegi kuukõndi üle ekraani, kui ta on väljamaksega tõesti rahul.

Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Mängi TASUTA

Mega Fortune

Mega Fortune Slot ™ on progressiivne jackpotimäng, millega saab välja maksta elumuutvaid rahasummasid. Mäng on seotud rikkusega ja mängu disain aitab mängijatel ette kujutada, millist varandust nad võivad võita.

Mega Fortune

Mega Fortune

Mängi TASUTA

Book of Dead

Isegi ilma ajalooliste pühakirjadeta, nagu mängude keskpunkt, ei ole Vana-Egiptus vaevalt uus slotimängu teema, mistõttu on hea, et see 5 rulliga 10 võiduliiniga pokie pakub muid viise, kuidas lunastada teemaväliseid mängijaid. Mäng, hämmastav graafika, 250 000 mündi jackpot ja suurepärane mobiilseadmete ühilduvus teevad rohkem kui selle, et Indiana Jonesi võiduotsinguid juhib härra Riche Wild.

Book of Dead

Book of Dead

Mängi TASUTA

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe on populaarne daamide ja meeste seas, kes armastavad Novomatic mänge mängida oma lemmik online -kasiinodes.

Mäng on võetud otse populaarsest mänguautomaadi versioonist ja sellest on saanud põnev dünaamiline võrgumäng, mis on saadaval paljude mainekate online -kasiinode kaudu.

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Mängi TASUTA
tingimusi

Miks peaksite tingimusi alati lugema?

Tasuta spinnidega võib seotud olla ka muid tingimusi:

Näiteks on reeglina võimalik sama pakkumise raames saada tasuta spinne vaid ühe korra.

Samuti võib tihtipeale probleeme olla näiteks internetikohvikus ühiskasutatava arvuti kasutamisel või sama IP aadressi pealt mängijatel, kuna reeglina on tingimustes kirjas, et pakkumise saab vaid üks inimene ühe IP aadressi pealt.

Lisaks mainivad mitmed kasiinod ka seda, et juhul kui tasuta spinnide tingimustes peaks olema erinevate keelte vahel vasturääkivusi, võetakse aluseks kas siis näiteks inglise või eesti keel.

Pakkumise kuritarvitamine

Enda kaitsmiseks panevad kasiinod alati kirja ka rea, mis ütleb et pakkumise kuritarvitamisel võib kasiino boonuse tühistada ja mängija konto sulgeda.

Kuidas see kuritarvitamine täpsemalt käib on juba iseasi, aga kindlasti käib siia alla ka maksimaalsest panusest suurema panusega mängimine jms.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas saada tasuta spinne?

Kasiinod jagavad tasuta spinne väga tihti esmastele registreerujatele ilma sissemakseta või pärast sissemakse tegemist osana tervitusboonusest. Tasuta spinne võivad saada aga isegi olemasolevad mängijad – paljud kasiinod annavad tasuta spinne regulaarselt, seda sissemakse tegemise korral või mõne võistluse käigus.

Kas ma võin tasuta keerutuste boonusega võita jackpoti?

Kuigi tasuta spinnidega saab võita raha nagu tavalise raha eest panustades, ei ole tihtipeale võimalik tasuta spinnidega võita jackpotti, st boonusmängu ei aktiveerita üldse. See aga võib erineda vastavalt slotikale, mille jaoks spinnid on mõeldud.

Mis on ilma sissemakseta tasuta spinnid?

Ilma sissemaksega spinnid (No deposid free spins) on boonus mis tavaliselt annab kasiino uutele kasutajatele.

Kas tasuta spinne saab kasutada mobiilseadmetes?

Kuigi see sõltub konkreetsest kasiinost ja pakkumisest, pakuvad paljud kasiinod sellist varianti. Kui slotikas on olemas mobiilil, siis saab tõenäoliselt ka kasutada pakkumist mobiilil, kuid alati tuleks kontrollida boonuse tingimusi.

Kui väärtuslikud on tasuta spinnid?

Tasuta spinnide väärtus on eelmääratud, st spinnidele on antud teatud panuse suurus ja seda ei saa ise muuta. Väga tihti on tasuta spinnide väärtus 20 senti, kuid see võib olla ka kõrgem. Kui spinnidel pole ka läbimängimisnõuet, on selline pakkumine eriti väärtuslik, kuna kõik võidud saab kohe välja kanda!

Kas ma saan tasuta keerutusi ilma sularaha sissemakseta?

Mõni kasiino annab tasuta spinne uutele registreerujatele täiesti niisama ilma rahalist sissemakset küsimata. Tavaliselt ei anta küll rohkem kui 5-20 tasuta spinni.

Kas ma saan tasuta spinniga päris raha võita?

Ei, tasuta spinne ei saa peaaegu mitte kunagi vahetada raha vastu. Küll aga võib tasuta spinnid ära kasutada, et potentsiaalselt võita raha.