Olybet

Olybet Ülevaade

Kuni 1100€ kasiinoboonus
5 / 5
5 / 5
Üldine informatsioon
Nimi
Olybet
Veebisait
Mängud
1000+
Loodud
2010
Litsents
Eesti
Min. sissemakse
2€
Plussid ja miinused
Saadaval telefoni tugi.
Regulaarsed turniirid, millega liituda.
Väga konkurentsivõimeline tervituspakkumine.
Tervituspakkumine võib uutes mängijates segadust tekitada.

Olybet on parim kasiino mängude koht, kui soovid panustada oma lemmikspordialale või sulle meeldib aega veeta põnevas kasiinos. Oma klientidele pakutakse parimat mängukogemust ning ollakse sammuke eespool teistest online kasiinodest.

Selle kasiino puhul on tegemist usaldusväärse ja kvaliteetsete kasiino mängude pakkujaga. Olybeti kasutamise muudab erakordselt mugavaks ja kasutajasõbralikuks ka reaalajas kättesaadav online klienditugi, kuhu soovikorral saab iga klient tekkinud küsimusega pöörduda ning abi paluda.

Liitumine on uute klientide jaoks lihtne ning tuvastamise protsess on kiire ja sujuv. Järgmise eelisena võib välja tuua väga hea ja laialdase mängude valiku, kust kindlasti iga mängija leiab mängimiseks ja meele lahutamiseks nii vanad head lemmikud kui ka uusi ja põnevaid mänge.

Olybeti meeskond hindab kliente kõrgelt ja seab kliendi rahulolu kõige tähtsamaks prioriteediks. Olybet  on usaldusväärne mänguportaal, mille klienditeenindus toimub 24/7, mängutootja test on esindatud kõik suuremad tuntud tegijad ja mängimise alustamiseks kontot pole vajagi

Olybet kasiino Boonused ja kampaaniad

Klientidele pakutavad suurepärased boonused suurendavad ja pikendavad mitte ainult kastuajate mängurõõmu vaid kindlasti pakuvad ka igale mängijale võimalust boonusena saadud rahasummat kasvatada ja loodetavasti ka mitu meeldivat võitu vormistada.

Olybet on oma kallite klientidele spetsiaalselt välja töötanud spetsiaalse preemiaprogrammi, millega uusi kliente rõõmsalt üllatada. Hoolitseva võõrustajana soovib Olybet olla kindel, et uutel kasutajatel jagub mängurõõmu pikemaks ajaks, ning et uutest klientidest kasvaksid välja püsikliendid, keda võiks rõõmuga ka tulevastel aastatel tervitada.

Olybeti boonuseid pakutakse tänutäheks igale kliendile, kes kasutab oma mängija kontole tehtud sissemaksel unikaalset neile loodud boonuskoodi. Boonuskoodi kasutamine on imelihtne – genereeritud boonuskood tuleb sisestada sissemakse akna alumise serva. Iga tehtud sissemakse ja boonuskoodi kasutamise järel on igale õnnelikule kliendile boonusena tagatud tasuta spinnid ja mängimiseks ka raha.

Mängud ja tarkvara

Olybeti pakutavad mängud suudavad vastata ka kõige nõudlikuma mängija soovidele. Mängude valik on piisavalt lai ja katab erineva vanusegrupi eelistusi, tänu millele leiab soovi korral iga mängija endale midagi uut ja põnevat.

Olybet kasiino meeskonna oluline prioriteet on mängude valiku pidev uuendamine ja valiku värskendamine. Pakutakse parimat saadaolevat valikut NetEnt mängude hulgast, samuti on esindatud mängud suurettevõtetelt nagu MicroGaming ja Thunderkick. Valitud mängude kõrge kvaliteedistandard tagab maksimaalse kliendi rahulolu.

Mängijad saavad nautida ja proovida uuemaid mänge ning kutsuda ka enda sõpru koos nendega mängima, et luua enda jaoks meeldiv sotsiaalne mängukeskkond. Olybet kasiino peab oma klientide mängimise mugavust väga oluliseks. Olybet kasiino võimaldab kasutajatel mängida kõiki mänge erinevates seadmetes, mis omakorda võimaldab mängijatel mängimist nautida igal ajal ja igal pool.

Slotid

Slotid on ilmselt paljude mängijate lemmik ajaviide ükskõik millises kasiinos, pakkudes mõnusat vaheldust teistele mängudele.

Olybetis ei jää puudu põnevust pakkuvatest mänguautomaadi slotimängudest. Valikus on saada suurepäraseid mänge iga mängija maitsele. Saadaval on erinevad slotimängud nagu Hot Spin Megaways,  Legacy of Oz, Gemix 2, night Trax ja paljud teised.

Live kasiino

Olybet live kasiino mängumeetod kogub online kasiino lehtede seas aina enam populaarsust ja otse loomulikult pakub Olybet kasiino meeskond seal mängimiseks laias valikus erinevaid mänge oma klientidele kasutamiseks. Olybet live kasiino mängud meetodi suurim eelis tavalise online kasiino mänguga võrreldes võimalus reaalajas suhelda diileriga, mis tekitab päris kasiinos mängimisele sarnase kogemuse.

Olybetis arveldamine

Olybeti veebilehel on võimalik täpsemalt tutvuda minimaalse sissemakse reeglitega. Sealjuures tuleks silmas pidada, et suuremate sissemaksete puhul on võimalik saada boonuseid. Kasiino pakub klientidele arveldamiseks mitmeid erinevaid makseviise, mis pakuvad mängijate jaoks piisavalt paindlikkust ja aitavad tagada sujuvad sisse- ja väljamaksete tehingud.

Sisse- ja väljamaksed

Olybet kasiino sissemakse ja väljamakse meetodite valik on võrreldes teiste online kasiinodega üks parimaid, pakkudes oma klientidele väga laias valikus erinevaid sissemaksete ja väljamaksete meetodeid.

Sissemaksed enda kasutajakontole peaksid jõudma üsna kiirelt. Kui teed kuus rohkem kui ühe sissemakse, tuleb iga järgmise väljamakse korral tasuda ka 2 eurot teenustasu. Kõige kiiremad maksed toimuvad asutades E-rahakoti teenusepakkujaid nagu Skrill või Neteller.

Ka väljamaksete sooritamine ei jää kvaliteedis alla ja ei nõua ülemääraselt palju vaeva. Samuti puuduvad välja maksete sooritamisel igasugused piirangud, mis on klientide silmis suur pluss ja muudab Olybet kasiino paljude vaieldamatuks lemmikuks.

Olybet mobiilne kasutamine

Mobiili kasiinos saab mängida liikvel olles, olenemata sellest millises maailma otsas sa parajasti viibid. Piisab vaid mobiilseadme laetud akust ja internetiühenduse olemasolust. Mobiilne kasiino mänge saab väga vabalt nautida jalutuskäigu ajal, tööl kontoritoolis istudes või miks ka mitte, diivanil vedeledes. Mobiili kasiinos saab mängida mänguautomaatidel, kasiino laua- ja kaardimängudel või soovi korral ka oma lemmik spordisündmusele panuseid asetada. Pole paha mis? Ja veel paremaks läheb, sest paljud kasiinod pakuvad oma mobiil kasiino mängijatele eksklusiivseid boonuseid ja tasuta spinne.

Olybeti mobiilne kasutamine tähendab tänapäeva mängija jaoks seda, et kaasaegsed ja moodsad tehnoloogilised lahendused võimaldavad klientidel kasutada Olybeti kasiino kõiki võimalusi erinevates mobiilsetes seadmetes.